• به وب سایت شرکت فرآورده های آرمن گوشت خوش آمدید

درباره ما

درباره آرمن

در سال 1382 چند تن از ارامنه که با هم نسبت های فامیلی و دوستانه داشته و تجربه سالها فعالیت در زمینه تولید سوسیس و کالباس در کارخانه های دیگر را با خود به یدک می کشیدند، تصمیم به تأسیس واحد کوچکی با ویژگی های بسیار خاص نمودند. این ویژگی ها شامل تولید محصولات با طعم و ظاهری متفاوت با کیفیت بسیار بالاتر از نمونه های تولید شده تا آن زمان در ایران بود. به همین جهت اقدام به وارد کردن دستگاههای مدرن در آن زمان و همچنین دعوت از مشاوران آلمانی در امر تولید نمودند.

طبیعتاً این کارخانه جهت سهولت در ارائه محصولات خود در بازار هدف اولیه که شهر تهران بود، نزدیکترین محل ممکن با خطوط ارتباطی مناسب با تهران یعنی شهر پردیس را برگزیدند. با توجه به تخصص موسسین این کارخانه این کار با سرعت به انجام رسید و در سال 1383 رسماً وارد عرصه تولید محصولات خاص در این صنعت شدند. به صورتیکه خیلی سریع جای خود را در میان بزرگان این صنعت و در فروشگاههای لوکس باز نمودند، به عنوان تولید کننده نو آور و مطمئن شناخته شود.

 

 

در طول 12 سال گذشته با توجه به مشکلات عدیده ای که در راه این صنعت قرار گرفت آرمن گوشت نیز دچار فراز و فرودهای متفاوتی گردید، اما در نهایت از سال 1393 با ورود مدیریت جدید و ایجاد انسجام بیشتر در کار و نیز اضافه شدن تیم فروش حرفه ای به ساختار جدید شرکت باعث تغییرات شگرفی در تولیدات این کارخانه شد. هم اکنون این واحد با بیش از 70 نوع محصول که اکثر آنها به صورت انحصاری در واحد تحقیق و توسعه (R&D)، طراحی و به تولید می رسند و در دسترس مصرف کنندگان عزیز قرار دارند.

تمام تلاش ما در این راستا است که اعتماد دوباره مصرف کنندگان عزیز را به این صنعت جلب نماییم و امیدرواریم با کمک شما دوستان عزیز بتوانیم به این مهم دست یابیم.

کلمه آرمن نام یکی از قدیمی ترین اقوام ارامنه می باشد که با توجه به مشترکات تاریخ بسیار طولانی با اقوام ایرانی انتخابی مناسب بوده است.


جناب آقای آلفرد کشیشیان – مدير عامل شركت پخش آرمن گوشت

CERTIFICATE

Mr.Alfred Keshish Panoosi

CERTIFICATE

Mr.Alfred Keshish Panoosi

CERTIFICATE

CERTIFICATE IN Marketing

گواهینامه حرفه ای

دوره بازاریابی

گواهینامه

سازمان مدیریت صنعتی

جناب آقای هومن نیکروان – ناظر تولید

Training Certificate

Hooman Nikravan

Diploma

Hooman Nikravan

اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی

هومن نیک روان

سرکار خانم نگین امینیان – مسئول كنترل كیفی كارخانه

پروانه تایید صلاحیت مدیر کنترل کیفیت

سرکار خانم نگین امینیان

پروانه مسئول فنی

سرکار خانم نگین امینیان

کنترل کیفیت عمومی

سرکار خانم نگین امینیان

کنترل فرایند آماری

سرکار خانم نگین امینیان

Food safty Managment Systems Principles

سرکار خانم نگین امینیان